Menu
Rammstein
Tvorba
Projekty
Ke stažení
Odkazy
Kontakt

Herzeleid.cz Facebook

Reklama
Informace
Aktuální čas

21. července 2019


Reklama
Bannery

Návštěvnost

Vtip

Po tom co jsme s manželkou trpěli delší dobu hlubokou depresí, rozhodli jsme se včera oba spáchat sebevraždu. Je to zvláštní, ale jakmile se zabila, začal jsem se cítit mnohem líp. Tak jsem si řekl, seru na to! Zatnu zuby a nějak to vydržím.

Autor

Denn du bist

Přezdívka: Herzeleid

Jméno: Jakub Hrubý

E-mail: webmaster@herzeleid.cz

Od roku 2007 se věnuji tvorbě těchto fanouškovských stránek o skupině Rammstein a je to zároveň můj koníček. Kromě záliby právě v hudbě Rammstein je hudba celkově nedílnou a nezbytnou součástí mého života. Nejsem žádný hudební odborník, nicméně poslouchám to, co se mi líbí a dává mi uspokojení. Z osobního života bych prozradil, že mám vystudovanou vysokou školu, zabývám se informačními technologiemi a bezpečnostními průmyslovými systémy a je mi 29 let.

Sbírka Rammstein

Stránky se zabývají tématikou skupiny Rammstein a vším kolem ní. Najdete zde aktuální novinky, složení skupiny, historii, diskografii a mnoho jiných zajímavých věcí o této známé německé skupině. Za zmínku myslím stojí poměrně obsáhlá sekce efektů, diskografie a například tapet ke stažení. Naleznete tu informace o minulosti členů kapely, které se jinde nevyskytují apod.

První spuštění webu proběhlo 20.12.2007. Obsah stránek jsem vytvářel z naprosté většiny sám, mohou se ovšem i tak objevit dílčí podobnosti. Fakta jsou získána a ověřována z několika zdrojů. Překlady většiny textů jsou od "Der Meistera" či přímo ode mne. Také bych chtěl poděkovat autorovi stránek rammstein-ork.wz.cz, ze kterých byly čerpány některé fotky v sekci diskografie.

Doufám, že se Vám stránky líbí a získáte z nich informace, které Vás zajímají. Své názory a podněty můžete psát do knihy návštěv, na email, či na naši facebookovou stránku.

Logo Rammstein

HTML validátorCSS validátorCopyright © Herzeleid & Talmer 2007-2019, Herzeleid.cz