Menu
Rammstein
Tvorba
Projekty
Ke stažení
Odkazy
Kontakt

Herzeleid.cz Facebook

Reklama
Informace
Aktuální čas

30. června 2022


Reklama
Bannery

Návštěvnost

Vtip

Cigarety jsou jako křečci. Naprosto neškodné do té doby, než si ji dáte do pusy a zapálíte.

Autor

Denn du bist

Přezdívka: Herzeleid

Jméno: Jakub

E-mail: webmaster@herzeleid.cz

Od roku 2007 se věnuji tvorbě těchto fanouškovských stránek o skupině Rammstein. Kromě záliby právě v Rammstein je hudba celkově nedílnou a nezbytnou součástí mého života. Nejsem žádný hudební odborník, nicméně poslouchám to, co se mi líbí a dává mi uspokojení. Z osobního života bych prozradil, že mám vystudovanou vysokou školu, zabývám se informačními technologiemi a bezpečnostními průmyslovými systémy a je mi 32 let.

Sbírka Rammstein

Stránky se zabývají tématikou skupiny Rammstein a vším kolem ní. Najdete zde aktuální novinky, přehled koncertních turné, informace o členech skupiny, historii, diskografii a mnoho jiných zajímavostí. Za zmínku stojí obsáhlá sekce turné, diskografie, efektů a například tapet ke stažení.

První spuštění webu proběhlo 20.12.2007. Obsah stránek jsem vytvářel z naprosté většiny sám, mohou se ovšem i tak objevit dílčí podobnosti. Fakta jsou získána a ověřena z několika zdrojů. Překlady většiny textů jsou od "Der Meistera" či přímo ode mne. Také bych chtěl poděkovat autorovi stránek rammstein-ork.wz.cz, ze kterých byly čerpány některé fotky v sekci diskografie.

Své názory a podněty můžete psát do knihy návštěv či na naši facebookovou stránku. Tam naleznete vždy nejnovější zprávy a zajímavosti z komunity.

Logo Rammstein

HTML validátorCSS validátorCopyright © Herzeleid & Talmer 2007-2022, Herzeleid.cz