Menu
Rammstein
Tvorba
Projekty
Ke stažení
Odkazy
Kontakt

Herzeleid.cz Facebook

Reklama
Informace
Aktuální čas

19. února 2019


Reklama
Bannery

Návštěvnost

Vtip

Smrtka stojí u dveří bytu a povídá: "Dobrý den, odčítání lidu."

Autor

Denn du bist

Přezdívka: Herzeleid

Jméno: Jakub Hrubý

E-mail: webmaster@herzeleid.cz

Od roku 2007 se věnuji tvorbě těchto fanouškovských stránek o skupině Rammstein a je to zároveň můj koníček. Kromě záliby právě v hudbě Rammstein je hudba celkově nedílnou a nezbytnou součástí mého života. Nejsem žádný hudební odborník, nicméně poslouchám to, co se mi líbí a dává mi uspokojení. Z osobního života bych prozradil, že mám vystudovanou vysokou školu, zabývám se informačními technologiemi a bezpečnostními průmyslovými systémy a je mi 29 let.

Sbírka Rammstein

Stránky se zabývají tématikou skupiny Rammstein a vším kolem ní. Najdete zde aktuální novinky, složení skupiny, historii, diskografii a mnoho jiných zajímavých věcí o této známé německé skupině. Za zmínku myslím stojí poměrně obsáhlá sekce efektů, diskografie a například tapet ke stažení. Naleznete tu informace o minulosti členů kapely, které se jinde nevyskytují apod.

První spuštění webu proběhlo 20.12.2007. Obsah stránek jsem vytvářel z naprosté většiny sám, mohou se ovšem i tak objevit dílčí podobnosti. Fakta jsou získána a ověřována z několika zdrojů. Překlady většiny textů jsou od "Der Meistera" či přímo ode mne. Také bych chtěl poděkovat autorovi stránek rammstein-ork.wz.cz, ze kterých byly čerpány některé fotky v sekci diskografie.

Doufám, že se Vám stránky líbí a získáte z nich informace, které Vás zajímají. Své názory a podněty můžete psát do knihy návštěv, na email, či na naši facebookovou stránku.

Logo Rammstein

HTML validátorCSS validátorCopyright © Herzeleid & Talmer 2007-2019, Herzeleid.cz