Menu
Rammstein
Tvorba
Projekty
Ke stažení
Odkazy
Kontakt

Herzeleid.cz Facebook

Reklama
Informace
Aktuální čas

28. října 2021


Reklama
Bannery

Návštěvnost

Vtip

Přijde reportér za boxerem po zápase do kabiny a ptá se: "Jak byste popsal svoje první kolo?" "No bylo modrý, mělo přehazovačku a berany..."

Autor

Denn du bist

Přezdívka: Herzeleid

Jméno: Jakub

E-mail: webmaster@herzeleid.cz

Od roku 2007 se věnuji tvorbě těchto fanouškovských stránek o skupině Rammstein. Kromě záliby právě v Rammstein je hudba celkově nedílnou a nezbytnou součástí mého života. Nejsem žádný hudební odborník, nicméně poslouchám to, co se mi líbí a dává mi uspokojení. Z osobního života bych prozradil, že mám vystudovanou vysokou školu, zabývám se informačními technologiemi a bezpečnostními průmyslovými systémy a je mi 32 let.

Sbírka Rammstein

Stránky se zabývají tématikou skupiny Rammstein a vším kolem ní. Najdete zde aktuální novinky, přehled koncertních turné, informace o členech skupiny, historii, diskografii a mnoho jiných zajímavostí. Za zmínku stojí obsáhlá sekce turné, diskografie, efektů a například tapet ke stažení.

První spuštění webu proběhlo 20.12.2007. Obsah stránek jsem vytvářel z naprosté většiny sám, mohou se ovšem i tak objevit dílčí podobnosti. Fakta jsou získána a ověřena z několika zdrojů. Překlady většiny textů jsou od "Der Meistera" či přímo ode mne. Také bych chtěl poděkovat autorovi stránek rammstein-ork.wz.cz, ze kterých byly čerpány některé fotky v sekci diskografie.

Své názory a podněty můžete psát do knihy návštěv či na naši facebookovou stránku. Tam naleznete vždy nejnovější zprávy a zajímavosti z komunity.

Logo Rammstein

HTML validátorCSS validátorCopyright © Herzeleid & Talmer 2007-2021, Herzeleid.cz