Menu
Rammstein
Tvorba
Projekty
Ke stažení
Odkazy
Kontakt

Herzeleid.cz Facebook

Reklama
Informace
Aktuální čas

30. června 2022


Reklama
Bannery

Návštěvnost

Vtip

Potká týpek svého souseda a je úplně zničený, tak se ho ptá: "Co se ti proboha stalo???" On mu na to říká: "Strašná věc, manželka dělala v kuchyni v papiňáku brambory, ono to bouchlo a utrhlo jí to hlavu..." "No to je strašný", říká ten druhej. "A co teď budeš proboha dělat?" "Ja nevim človeče, asi rejži."

Christoph Doom Schneider

Christoph Doom Schneider

Christoph Doom Schneider

  • Narozen: 11.5.1966, Berlín
  • Výška: 193 cm
  • Váha: cca 84 kg
  • Oči: modré
  • Znamení: býk
  • Předchozí práce: instalace telefonů
  • Předchozí skupina: Die Firma, Feeling B, Keine Ahnung, Frechheit
  • Pozice ve skupině: bicí

Christoph vyrůstal mezi šesti sourozenci. Má staršího bratra a pět mladších sester. Jedna z nich, Constanze, je návrhářkou divadelních kostýmů a jednu dobu navrhovala také kostýmy pro Rammstein (např. při "Live aus Berlin"). Jejich rodiče se rozvedli a děti žily jen s matkou. Matka i otec byli profesionální hudebníci a Dooma vedli k tomu aby se naučil hrát na nějaký klasický hudební nástroj. Bubny se jim nezamlouvaly. Jako školák se sice věnoval trubce, ale když mu bylo čtrnáct let, dostal od svého bratra Stephana své první bicí, které bylo poskládané z plechovek. V 18ti letech jako jediný z kapely absolvoval 9 měsíců výcviku na vojně aby mohl dál studovat.V roce 1985 se po vojně zkoušel dostat na hudební akademii, jenže ani po dvou pokusech přijat nebyl. Doom je na bicí samouk. Absolvoval sice pár soukromých lekcí ale to bylo vše.

Christoph Doom Schneider

Před Rammstein hrál v kapelách "Keine Ahnung", "Frechheit", "Die Firma" a "Feeling B". Má rád heavy metalové skupiny a umí velice dobře anglicky. Je autorem textu "Alter Mann". Nemá rád afterparty, je málomluvný a nekouří. Nepohrdne však dobrým vínem. Kdysi hrával házenou a nemá rád výšky.

Christoph Doom Schneider

O soukromém životě není moc zpráv. Dlouhou dobu byl rozvedený, údajně by měl mít dceru. V Minsku se během Reise, Reise turné seznámil s mladou ruskou průvodkyní a tlumočnicí Reginou. V roce 2006 se s ní oženil.Copyright © Herzeleid & Talmer 2007-2022, Herzeleid.cz