Menu
Rammstein
Tvorba
Projekty
Ke stažení
Odkazy
Kontakt

Herzeleid.cz Facebook

Reklama
Informace
Aktuální čas

28. června 2022


Reklama
Bannery

Návštěvnost

Vtip

Kluk: "Něco bych lízal.. Ale ne, že to špatně pochopíš!" Holka: "Hmmm, aha. Tak pojďme na zmrzlinu." Kluk: "Věděl jsem, že to špatně pochopíš."

Christian Flake Lorenz

Christian Flake Lorenz

Christian Flake Lorenz

Flake má o 3 roky staršího bratra, jinak se toho o jeho dětství příliš neví. Říká se, že byl adoptován do rodiny Lorenzových. Jisté to ale není. Byl vychováván v Prenzlauer Berg v Berlíně. Flake mu začali říkat v době, kdy ještě ani nechodil do školy. Jmenovala se tak jedna postavička v jeho oblíbeném kresleném filmu. Na klávesy hraje již od svých devíti (desíti) let. Jeho kamarád hrál na piano a Flake to chtěl také umět. Měl však pouze klávesy, a tak se učil na nich. Chtěl být chirurgem, a proto si před své jméno dává občas "Doktor". Nechtěl však jít na vojnu, a tudíž nemohl ani studovat. V době náboru se pokaždé schovával nebo předstíral, že je nemocný. Vyučil se nástrojářem.

Christian Flake Lorenz

Před založením Rammstein hrál v různých kapelách. Jeho dřívější kapely byly "Magdalene Keibel Combo", "Frigitte Hodenhorst Mundschen" a nakonec "Feeling B", kde se seznámil s Paulem. S ním poté bydlel v apartmánu. "Feeling B" byla velmi známá a uznávaná punková kapela, ve které byli až do roku 1993. Projekt Rammstein se mu nejdřív moc nezamlouval a ostatní ze skupiny jej museli přemlouvat. Tato hudba mu připadala příliš drsná.

Roku 2002 vydali společně s Paulem knihu "Mix mir einen Drink", která se týká skupiny "Feeling B". Flake nemá rád McDonalds a americkou kulturu. Naopak má rád Polsko a polskou kuchyni. Rád maluje a má rád stará auta. Je dokonce zapsán v klubu fanoušků veteránů. Jeho dalšími oblíbenými aktivitami jsou fotografování a čtení. Mezi jeho oblíbené skupiny patří Coldplay, Placebo, Johnny Cash, PJ Harvey, System of a Down, Ministry, Prodigy a Rolling Stones. Je rozvedený a má malou dcerku Annie. Údajně má celkově tři děti, ale o nich se nic neví.

Christian Flake Lorenz

V roce 2005 trpěl těžkou infekcí zvukovodu a musel být hospitalizován v nemocnici. Díky tomu musela skupina zrušit jihoamerické turné. Při švédském koncertě na Reise, Reise turné mu nešťastnou náhodou způsobil Till zranění kolena a to vedlo bohužel k dalšímu rušení koncertů v Asii.Copyright © Herzeleid & Talmer 2007-2022, Herzeleid.cz