Menu
Rammstein
Tvorba
Projekty
Ke stažení
Odkazy
Kontakt

Herzeleid.cz Facebook

Reklama
Informace
Aktuální čas

19. června 2024


Reklama
Bannery

Návštěvnost

Vtip

"Paní prodavačko, prosím vás, tohle kuře má jenom jednu nohu!" "No a co, máte ho k jídlu nebo na dostihy?!"

Christian Flake Lorenz

Christian Flake Lorenz

Christian Flake Lorenz

Flake má o 3 roky staršího bratra, jinak se toho o jeho dětství příliš neví. Říká se, že byl adoptován do rodiny Lorenzových. Jisté to ale není. Byl vychováván v Prenzlauer Berg v Berlíně. Flake mu začali říkat v době, kdy ještě ani nechodil do školy. Jmenovala se tak jedna postavička v jeho oblíbeném kresleném filmu. Na klávesy hraje již od svých devíti (desíti) let. Jeho kamarád hrál na piano a Flake to chtěl také umět. Měl však pouze klávesy, a tak se učil na nich. Chtěl být chirurgem, a proto si před své jméno dává občas "Doktor". Nechtěl však jít na vojnu, a tudíž nemohl ani studovat. V době náboru se pokaždé schovával nebo předstíral, že je nemocný. Vyučil se nástrojářem.

Christian Flake Lorenz

Před založením Rammstein hrál v různých kapelách. Jeho dřívější kapely byly "Magdalene Keibel Combo", "Frigitte Hodenhorst Mundschen" a nakonec "Feeling B", kde se seznámil s Paulem. S ním poté bydlel v apartmánu. "Feeling B" byla velmi známá a uznávaná punková kapela, ve které byli až do roku 1993. Projekt Rammstein se mu nejdřív moc nezamlouval a ostatní ze skupiny jej museli přemlouvat. Tato hudba mu připadala příliš drsná.

Roku 2002 vydali společně s Paulem knihu "Mix mir einen Drink", která se týká skupiny "Feeling B". Flake nemá rád McDonalds a americkou kulturu. Naopak má rád Polsko a polskou kuchyni. Rád maluje a má rád stará auta. Je dokonce zapsán v klubu fanoušků veteránů. Jeho dalšími oblíbenými aktivitami jsou fotografování a čtení. Mezi jeho oblíbené skupiny patří Coldplay, Placebo, Johnny Cash, PJ Harvey, System of a Down, Ministry, Prodigy a Rolling Stones. Je rozvedený a má malou dcerku Annie. Údajně má celkově tři děti, ale o nich se nic neví.

Christian Flake Lorenz

V roce 2005 trpěl těžkou infekcí zvukovodu a musel být hospitalizován v nemocnici. Díky tomu musela skupina zrušit jihoamerické turné. Při švédském koncertě na Reise, Reise turné mu nešťastnou náhodou způsobil Till zranění kolena a to vedlo bohužel k dalšímu rušení koncertů v Asii.Copyright © Herzeleid & Talmer 2007-2024, Herzeleid.cz