Menu
Rammstein
Tvorba
Projekty
Ke stažení
Odkazy
Kontakt

Herzeleid.cz Facebook

Reklama
Informace
Aktuální čas

19. června 2024


Reklama
Bannery

Návštěvnost

Vtip

Dvě ženy se baví u zamrzlého rybníku. "Pani Červená, není to vaše holčička co leží támhle na ledu?" "Je." "A neměla by jste ji zvednout, aby se nenastydla?" "Nedělejte si starosti, už tam leží týden a ještě ani nezakašlala!"

Paul Landers

Paul Landers

Paul Landers

Paul Landers

  • Vlastní jméno: Heiko Paul Hiersche (uvádí se i Henry Hirsch)
  • Narozen: 9.12.1964, Berlín (Baumschulen-Weg)
  • Výška: 171 cm
  • Váha: cca 79 kg
  • Oči: modré
  • Znamení: střelec
  • Předchozí práce: topič
  • Předchozí skupina: Die Firma, First Arsch, Feeling B, Die Magdalene Keibel Combo, Doom Desaster, Tacheles, Kashmir, New Affaire, B.R.O.N.X.
  • Pozice ve skupině: kytara

Ať už se Paul narodil v Německu, nebo v Bělorusku (Brest-Litovsk), jak některé zdroje uvádí, jisté je, že vyrůstal především v Berlíně. Jeho matka je původem z Ruska a Paul v dětství žil jeden rok v Moskvě, kde také navštěvoval třetí třídu základní školy. Díky tomu umí mluvit plynule rusky. Po roce se ale vrací zpátky do Německa. Oba jeho rodiče jsou učitelé. Jako dítě se věnoval gymnastice, učil se hrát na violu, housle a klavír. Na kytaru začal hrát přibližně ve čtrnácti letech. Pro neshody s otcem odešel v šestnácti letech z domova. Pracoval jako topič v knihovně.

Paul Landers

V roce 1983 vzniká východoněmecká punková kapela Feeling B, kde se seznamuje s Aljoschou Rompem i Christianem Lorenzem. V roce 1984 se oženil s Nikki Landers, se kterou má syna Emila (*1985-1986). O tři roky později se s ní však rozvedl. Paul si nechal její příjmení a jménem Paul vyjadřuje úctu ke svému biologickému otci. Paul působil i v kapelách "First Arsch" (s Tillem a Richardem) a "Die Firma" (s Richardem a Doomem).

Paul Landers

Paul je zábavný a upovídaný, rád se baví s fanoušky. K jeho zálibám patří plavání nebo videohry a také má rád vaření. Oliver ho naučil windsurfing a Paulovi se velmi zalíbil. Jeho oblíbené kapely jsou Pantera, Sex Pistols a Metallica. Kromě syna Emila má ještě druhého syna (*1990) a dceru (*2001) a podle nejnovějších zpráv je ženatý. Údajně to prohlásil v jednom interview.

Paul Landers


Copyright © Herzeleid & Talmer 2007-2024, Herzeleid.cz